Căutare
Căutare:
Produse ce îndeplinesc criteriile de căutare
Brand: DOLCE & GABBANA
Tricou DOLCE & GABBANA, Este prevazut cu guler rotund si maneci scurte pentru un aspect clasic si lejer. Logo-ul de mici dimensiuni aplicat pe piept este completat de detalii cu logo imprastiate pe intreaga suprafata, oferind un plus de stil. Croiala cu tiv drept si designul care se imbrac..
2.499,00 RON
Fără TVA:2.499,00 RON
Brand: GRAN SASSO
Tricou GRAN SASSO,in nuanta bej, cu design simplu si versatil. Modelul este prevazut cu guler rotund, maneci scurte si tiv drept, fiind ideal pentru tinute casual confortabile si usor de asortat.Compozitie: BumbacCuloare: AlbGran Sasso este un brand italian de renume internațional, specializat în tr..
949,00 RON
Fără TVA:949,00 RON
Brand: ELEVENTY
TRICOU ELEVENT cu guler rotund semnat Eleventy este o expresie a simplitatii rafinate. Realizat intr-o nuanta cremoasa si subtila, impresioneaza prin croiala clasica, regular fit, care asigura un confort exceptional si libertate deplina de miscare. Manecile scurte, usor mai largi, subliniaza ca..
1.499,00 RON
Fără TVA:1.499,00 RON
Afişare 1 - 3 din 3 (1 pagini)