Moncler
Fondata in 1952 de
catre Rene Ramillon si Andre Vincent - MONCLER
ramane pana in ziua de azi o companie italiana cunoscuta in intreaga lume
pentru jachetele si imbracamintea sport dar si pentru zona de lifestyle!
Brand: MONCLER
SNEAKERS Moncler- Trailgrip Lite 2- confectionati din materiale de calitate superioara. Talpa aderenta este realizata dintr-un cauciuc rezistent VIBRAM. Prinderea se face frontal, cu siret. Logo "MONCLER" inserat in partile laterale.Compozitie: textil, cauciuc, poliamidaCuloare: Mu..
1.799,00 RON 2.699,00 RON
Fără TVA:1.799,00 RON
Brand: MONCLER
Vesta MONCLER este fabricata cu puf si poliamida - potrivita si foarte calduroasa indicata pentru a fi purtata in sezonul racoros. Sunt atasate doua buzunare in partile laterale care se pot inchide cu fermoar. Inchiderea se face cu fermoar in partea din fata.Compozitie: poliamidaCuloare: AlbastruFon..
5.699,00 RON
Fără TVA:5.699,00 RON
Brand: MONCLER
JACHETA MONCLER este fabricata cu puf de gasca si poliamida - potrivita si calduroasa indicata pentru a fi purtata in sezonul racoros. Sunt atasate doua buzunare in partile laterale care se pot inchide cu fermoar. Gluga atasata. Inchiderea se face cu fermoar in partea din fata.Compozitie: poli..
4.799,00 RON
Fără TVA:4.799,00 RON
Afişare 1 - 3 din 3 (1 pagini)